środa, 12 grudnia 2012

Świąteczny wegański lunch...

Image

Wiecie, że już po raz ósmy zapraszam w imieniu całej grupy Vegan Hooligan Crew na wegański lunch, który będzie miał miejsce w najbliższą niedzielę, tradycyjnie już w naszej drogiej, poznańskiej Meskalinie. 
Jak zwykle wjazd na imprezę wynosi 15 zł, a Ty masz do dyspozycji szwedzki stół pełen wegańskich pyszności. 
Przynosząc ze sobą własny talerz chronisz środowisko, a my nagradzamy Cię słodkim upominkiem. 

Tym razem, wzorem roku poprzedniego, zaproponujemy Wam jedzenie wigilijne i świąteczne. Będzie trochę kuchni typowo tradycyjnej, ale na pewno pojawi się też sporo innowacji... 

Tradycyjnie też lunche nie pozostaną jedzeniem samym w sobie. Na wejściu będziemy prowadziły zbiórkę jedzenia dla zwierzaków ze schroniska. Mile widziane też są np. koce i inne materiały, które pomogą ogrzać budy i kojce podczas zimy. 

Natomiast część dochodu w lunchu wesprze wrocławski Wagenburg, skłot, który został zaatakowany 11 listopada bieżącego roku przez nacjonalistyczne bojówki. Nasza decyzja zdeterminowana jest faktem, że jako grupa zawsze podkreślamy, że nasze lunche są wolne od postaw szowinistycznych, nacjonalistycznych, seksistowskich, rasistowskich, homofobii oraz innych form dyskryminacji. Nie chcemy, aby pozostało to tylko pustosłowiem, dlatego właśnie część dochodu z lunchu zostanie przekazana do Wrocławia. 

Zapraszamy serdecznie! Gwarantujmy miłą atmosferę i pyszne jedzenie!

Do zobaczenia! 

3 komentarze:

  1. E buuu, jak bardzo żałuję, że mieszkam tak daleko i nie mogę tam być, ale będę Was wspierać duchowo:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zaaaazdrość! Straszliwa! ;) Żałuję, że nie jestem z okolic Poznania :/

    OdpowiedzUsuń
  3. Jaka szkoda, ze juz tak malo pieniedzy, a tak duzo miesiaca... Ale w przyszlym miesiacu do Was wpadam! Ruszam z Krakowa, po drodze zgarne jednego wrocławskiego miesozerce, co by empirycznie doswiadczyl jak bardzo VEGE jest MNIAMMNIAM;) Dajcie czadu!

    OdpowiedzUsuń