czwartek, 16 lutego 2012

KIPI KASZA...!!!

Z ogromną przyjemnością mam zaszczyt zaprosić Was na czwarty już wegański lunch organizowany przez niezłomną załogę Vegan Hooligan Crew. Jak zwykle ugościmy Was w poznańskiej Meskalinie. Start również tradycyjnie o godzinie 13.30 i nie radzę się spóźniać, bo zainteresowanie rośnie z każdym kolejnym lunchem...

Tym razem tematem przewodnim będzie KASZA! Brzmi nudno? Nic bardziej mylnego - osobiście przygotuję dla Was kotlety z kaszy jaglanej, marokańską sałatkę z quinoa, kotleciki z kaszy kukurydzianej , tabuleh z kaszy jęczmiennej oraz muffiny z jaglaką. To tylko kilka propozycji, bo reszta załogi ma dla Was nie gorsze smakołyki! :) Będzie zdrowo, sycąco, lekko! :D Tradycyjnie i zupełnie innowacyjnie! 

Zasady zabawy są proste. Płacisz 15 zł i jesz do woli. W tym miejscu chciałabym skierować do Was apel, abyście nie nakładali sobie na talerze więcej niż Wasze żołądki są w stanie pomieścić. Naprawdę wkurza mnie, gdy widzę pozostawione na stołach talerze z resztkami jedzenia, którymi jeszcze tyle osób mogłoby się najeść... Wiem, że każdy zna swoje możliwości, więc proszę, zwróćcie na to uwagę, przy najbliższym lunchu.

Ponieważ nie chcemy w naszym działaniu ograniczyć się tylko do jedzenia, dlatego podczas lunchu zbierzemy bilety ulgowe 15 minutowe ( te za 1zł) dla dzieciaków z Grupy Animacji Społecznej "Rezerwat". Dzięki temu dzieciaki bez przeszkód będą mogły jeździć na wycieczki do muzeów, teatrów, na koncerty i spotkania. 
Natomiast 3 zł z każdego biletu przekażemy dla Rafała (http://www.facebook.com/profile.php?id=100001904345992), który zbiera fundusze na kosztowną operację, mogącą pomóc mu wstać z wózka inwalidzkiego. 

Oczywiście zachęcamy Was też gorąco, abyście zebrali ze sobą gry planszowe i zostali dużej w Meskalinie, spędzając popołudnie w gronie przyjaciół na rozmowach i zabawie! 

Nasze działania można śledzić na http://www.facebook.com/VeganHooliganCrew, a zapisy na najbliższy lunch zbieramy tutaj. 

Widzimy się w niedzielę? Do zobaczenia! 

4 komentarze:

 1. Witam

  Czy trzeba się zapisywać poprzez facebook? Nie założyłam tam konta i nie mam na to ochoty.

  OdpowiedzUsuń
 2. nie trzeba! to tylko dla orientacji:P

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna inicjatywa i zapowiada się pysznie :)

  OdpowiedzUsuń